دومین کنفرانس کاتالیست انجمن شیمی ایران- سخن دبیر علمی
سخن دبیر علمی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۸/۱۴ | 
جامعه علمی جهانی، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقالات علمی جدید تجربه می کند، و ایجاد بستری مناسب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند. همت بلند دانشگاهیان و پژوهشگران ایران زمین در این عرصه، بالاترین نرخ رشد علمی در جهان را برای این مرز و بوم به ارمغان آورده است.
با توجه به وسعت و همه گیر بودن موضوع و همچنین اهمیت یافتن بحث های حوزه کاتالیست در سال های گذشته، تلاشی مضاعف نیاز بود تا عرصه ای ملی در کشور گشوده شود تا از تجربیات اساتید، دانشجویان و پژوهشگران در این زمینه بهره مند گردیم. پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین کنفرانس کاتالیست ایران در دانشگاه زنجان و با توجه به استقبال گسترده پژوهشگران عرصه کاتالیست از آن کنفرانس، در نهایت با تصمیمات اتخاذ شده در کمیته کاتالیست انجمن شیمی ایران، بر آن شدیم تا اقدام به برگزاری دومین کنفرانس کاتالیست انجمن شیمی ایران نماییم و امیدواریم با جلب همکاری سازمان‌ها، نهادها، انجمن‌ها و همچنین بخش خصوصی و صنایع که پرچم دار نوآوری‌ها در کشورند، با موفقیت به این امر نایل آییم.
دومین کنفرانس کاتالیست انجمن شیمی ایران فرصت خوبی فراهم خواهد ساخت تا اساتید دانشگاهی، محققان، پژوهشگران، کارشناسان، دانشجویان و شیمیدانان و متخصصان صنایع در یک اجتماع علمی صمیمی بتوانند تجارب، یافته‌های نوین و نتایج تحقیقات خود را ارائه و با جامعه علمی کشور به اشتراک بگذارند. بحث و تبادل دانش فنی به روز و انتقال تجربیات، بیان چالش ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف حوزه کاتالیست اولویت اول این رویداد مهم علمی کشوراست.
دانشکده شیمی دانشگاه خوارزمی مفتخر است با همکاری انجمن شیمی ایران و کمیته کاتالیست این انجمن، دومین کنفرانس کاتالیست شیمی ایران را برگزار نماید. لذا از کلیه اساتید، صاحب نظران، پژوهشگران و کارشناسان مرتبط، دعوت به عمل می آورد که با ارائه آخرین نتایج پژوه‌ش های خود موجب غنای هر چه بیشتر این کنفرانس گردند.
دبیرخانه کنفرانس آمادگی هر نوع همکاری از جانب نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین اساتید دانشگاه ها و متخصصین محترم را دارا می باشد.
امیدوارم به حول و قوه الهی بتوانیم با مشارکت شما خوبان گام کوچکی در جهت اعتلای علمی کشور عزیزمان برداریم.

 
نشانی مطلب در وبگاه دومین کنفرانس کاتالیست انجمن شیمی ایران:
http://icc2020.khu.ac.ir/find.php?item=1.94.28.fa
برگشت به اصل مطلب